Ogłoszenia – 10. 01. 2021 r.

Posted by: KsSzymon
  1. Witamy w Bazylice Katedralnej wszystkich Parafian, Gości i Przyjaciół. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. My przedłużamy okres śpiewania kolęd i pozostawiamy w kościele szopkę do święta Ofiarowania Pańskiego.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na kolektę przeznaczoną na cele gospodarcze naszej parafii.
  3. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.
  4. W piątek tradycyjnie zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronkę Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30.
  5. Informujemy, że w tym roku wizyty duszpasterskie, zwane kolędą z racji pandemii odbędą się w formie osobistych zaproszeń. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby przyjąć kapłana z błogosławieństwem prosimy o zgłaszanie się w zakrystii, w biurze parafialnym, telefonicznie pod numerem 603-130-626 bądź drogą e-mailową  na stronie parafia@katedrajanow.pl Wizyty te będą trwały od stycznia do maja po uprzednim uzgodnieniu odwiedzin z duszpasterzami. Prosimy także, aby poinformować sąsiadów albo wspólnie zaplanować kolędę.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy szczególnie Tygodnik „Niedziela” który można nabyć przed kościołem bądź
    w zakrystii.
  7. Przekazujemy wszystkim świętującym w tym tygodniu urodziny, imieniny i inne rocznice najserdeczniejsze życzenia. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!