OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 8 stycznia 2022

Posted by: KsSzymon
 1. Witamy w Bazylice Katedralnej Parafian, Gości i Przyjaciół. Dziś niedzielę Chrztu Pańskiego kończąca liturgiczny okres Bożego Narodzenia. My przedłużamy okres śpiewania kolęd i pozostawiamy w kościele szopkę do święta Ofiarowania Pańskiego.
 2. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na kolektę przeznaczoną na cele gospodarcze naszej parafii.
 3. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na toruńskie Seminarium Duchowne.
 4. Od przyszłej niedzieli po Mszy Świętej o godz. 11:00 zapraszamy do naszej Piwnicy na ciasto, kawę lub herbatę. Chcemy w ten sposób pomóc zbierać fundusze dla naszej scholii na nowe nagłośnienie. Przy okazji pobyć razem w ciepłej atmosferze wspólnego stołu.
 5. 28 stycznia o godz. 15:00 odbędzie się w naszym kościele po raz drugi pełne radości Rodzinne Kolędowanie. Serdecznie zapraszamy do wspólnego uwielbiania Cudu Bożego Narodzenia.
 6. Trwa wizyta duszpasterska, zwana kolędą. Kolędujemy dziś od 15.00;
  ul. Kopernika, Podmurna i Most Pauliński. Jutro (poniedziałek) od g. 16.00: Szczytna, Szewska i Szeroka.
 7. Tygodnik „Niedziela” nabyć można przed kościołem i w zakrystii.
 8. W tym tygodniu w naszym kościele odprowadziliśmy na Wieczny Odpoczynek zmarłych: Czesława Kleemanna l. 90, z ul. Rybaki, oraz Andrzeja Kwapiszewskiego l. 80, z ul. Wybickiego, choć przez wiele lat zamieszkałego przy ul. Żeglarskiej. Pomódlmy się o dar nieba dla tych zmarłych. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie
 9. Przekazujemy wszystkim świętującym w tym tygodniu urodziny, imieniny i inne rocznice najserdeczniejsze życzenia. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!