Ogłoszenia duszpasterskie 4. 07. 2021 r.

Posted by: KsSzymon
 1. W XIV Niedzielę Zwykłą witamy wszystkich Gości, Przyjaciół i drogich nam Parafian, a odwiedzającym nasze miasto i toruńską Katedrę życzymy pięknego wypoczynku.  
 2. W kalendarzu liturgicznym obchodzić będziemy:
  1. we wtorek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej,
  1. w czwartek wspomnienie św. Jana z Dukli,
 3. Za tydzień, w drugą niedzielę miesiąca, kolekta gospodarcza na potrzeby naszej parafii. Już dziś za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 4. W drugi czwartek miesiąca odprawiamy nabożeństwo do św. Józefa. Stąd na godz. 17.00 zapraszamy wszystkich czcicieli św. Józefa, a nade wszystko wszystkich mężczyzn.
 5. Wydawanie paczek dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii odbędzie się we wtorek o godz. 16.30 w piwnicy pod śś. Janami.
 6. W sobotę na godz. 20.00 zapraszamy na koncert organowy w ramach Świętojańskiego Festiwalu Organowego.
 7. Informujemy, że z dniem 1 lipca Ksiądz Biskup mianował wikariuszem naszej parafii Księdza Neoprezbitera Mateusza Bartkowskiego. Witamy Księdza Mateusza z wielką radością i życzymy gorliwej i owocnej posługi w naszej wspólnocie. Jednocześnie z dniem 1 lipca ks. Biskup zwolnił ks. Adama Czerwińskiego z posługi wikariusza naszej parafii i skierował do posługi misyjnej w archidiecezji Santiago de Cuba na Kubie.
 8. Tygodnik „Niedziela” nabyć można przed kościołem i w zakrystii.
 9. Otaczamy solenizantów i jubilatów gorącą modlitwą, a wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!